Akcesoria w ubraniu każdego mężczyzny

Faceci już od wielu lat stosują coraz więcej akcesoriów do ubrań jakie noszą. Oczywiście będzie mowa tutaj o zegarkach bo jakże by mogło ich zabraknąć. Ale oprócz zegarków mamy także inną biżuterie, a także małe czy większe rzeczy które potrafią poprawić wygląd na co dzień czy na spotkaniach biznesowych i innych tego typu rzeczach. Zrobię tutaj małe zestawienie akcesoriów o których uważam, że każdy facet powinien się nimi chociaż trochę zainteresować.

dużo zegarków w pudełku

Zegarki – Wiadomo, że nie mogło ich zabraknąć. Warto jest mieć kilka zegarków na każdą okazję, wiem, że nie jest to tania rzecz ale bardzo potrzebna. Nie namawiam tutaj do wydawania fortuny na 50 różnego rodzaju zegarków. Wszystko można kupić z biegiem czasu. A uwierzcie warto jest mieć zegarek np. tylko na oficjalne i wymagane eleganckiego ubioru imprezy lub bankiety. Warto jest mieć taki, który będziemy nosić tylko do pracy, który pasuje nam do codziennych rzeczy. Przy okazji wakacji i lata warto też mieć jakiś sportowy, taki który wytrzyma wodne kąpiele i się od tego nie zniszczy lub nie będziemy się go bali nosić na plaży gdzie jest piasek. Zegarek to absolutna podstawa i pierwsza rzecz w jaką powinniśmy się zaopatrzyć.

elegancki pasek

Pasek – Oczywiście większość z nas nosi go do trzymania spodni bo jakżeby inaczej. Ale nie wiem czy zauważyliście ale na rynku zaczęło pojawiać się tak wiele ładnych pasków, że aż czasami boli głowa od tego jaki mamy wybrać. Zazwyczaj ich kolory są ciemne i takie są najpopularniejsze, ponieważ pasują do większości rzeczy. Do spodni na lato zazwyczaj możemy zaopatrzyć się w coś innego, warianty kolorów są tam o wiele większe oczywiście w granicach rozsądku. Bardzo ważny w pasku jest rodzaj klamry, najlepiej żeby była ona elegancka i nietypowa ale też żeby się za bardzo nie wyróżniała, ponieważ dziwnie to wygląda.

czarne okulary przeciwsłoneczne

Okulary – Najlepiej przeciwsłoneczne, takie które będą pasować do wielkości naszej twarzy. W obecnych czasach widzi się także osoby, które noszą zerówki nie wiem po co może żeby mądrzej wyglądać, dla mnie to głupota. Okulary bardzo fajnie podkreślają nasz ubiór, a jak nie mamy dobrego humoru mogą to dobrze zakryć.