Café Noir – inspirująca marka

Marką, która ostatnio przypadła mi do gustu, jest Café Noir. To marka mało znana szerszemu gronu odbiorców, jednak buty oferowane przez tę firmę dostępne są w coraz większej ilości sklepów internetowych. Co sprawiło, że przyciągnęły moją uwagę? O tym piszę w dalszej części tego artykułu, która da nieco szerszy zarys na temat marki Café Noir.

Jak przystało na nazwę Café Noir, która oznacza czarną kawę, większość proponowanych modeli charakteryzuje się ciemnymi barwami. Dominuje czerń, ale nie brakuje także brązów czy delikatnych szarości. Nie oznacza to jednak, że buty te są nudne, monotonne i nadają się jedynie na pogrzeb. Wręcz przeciwnie, pewne detale sprawiają, że są niezwykle eleganckie i bardzo ciekawe pod względem stylistycznym.

Szczególnie interesującą pozycję stanowią botki oraz czółenka na obcasie zdobione motywem kwiatowym. Wykonane są one z czarnego zamszu z brązowymi wstawkami. W botkach, zdobienie kwiatowe znajduje się na cholewce, natomiast w czółenkach na nosie buta.

Znajdzie się również coś dla miłośniczek płaskiego obuwia. Kilka ciekawych modeli w ofercie Café Noir, szczególnie lekkich wsuwanych baletek, z pewnością wpasuje się w gust większości kobiet dbających o to, aby codziennie prezentować się nienagannie.