Czy dorosłej osobie wypada nosić kolorowe obuwie?

W społeczeństwie praktycznie każdy ma jasno określoną rolę. Jako dzieci nie zdajemy sobie z tego sprawy ale im dalej brniemy przez swoje życie tym bardziej zauważamy, że trudno wyrwać nam się z pewnych ram. Przez to uczymy się aby nie robić czegoś czego robić nie powinniśmy. Ale czy rzeczywiście niektóre ograniczenia mają sens?

Jaskrawe czy różnorodne kolory kojarzone są przede wszystkim z dziećmi lub osobami, które za wszelka cenę chcą się wyróżnić. Co jednak zrobić gdy mamy ochotę założyć na nogi buty właśnie w takich barwach ale powstrzymuje nas przed tym opinia społeczeństwa? Naszym zdaniem w ogóle nie powinniśmy zwracać na to uwagi i założyć właśnie to co nam się podoba. Musimy pamiętać o tym, że poprzez ubiór możemy w pewien sposób wyrazić siebie. Po co mamy udawać kogoś innego i wpasowywać się szarość życia codziennego?

Naszym zdaniem i tak od dziecka wpaja nam się zbyt dużo reguł, które po głębszym zastanowieniu nie mają większego sensu. Życie jest tylko jedno i jeżeli mamy ochotę założyć kolorowe buty bez zastanowienia powinniśmy to zrobić!