Havaianas – znakomite klapki z Brazylii

Brazylia kojarzy nam się głównie z gorącym klimatem oraz słonecznymi plażami, na których przez cały rok można korzystać ze słońca. Nic więc dziwnego, że to właśnie Brazylia stała się miejscem, w którym powstała firma, która po dzień dzisiejszy wyznacza trendy, jeśli chodzi o plażową modę. Firmą tą jest Havaianas, którego obuwie są obecnie dostępne w ponad sześćdziesięciu krajach świata.

Producent ten kojarzy się głównie z kolorowymi, charakterystycznymi japonkami, które stanowią kwintesencję letniego stylu. Feeria barw, atrakcyjne wzory oraz wysoka jakość sprawiły, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wybór modelu od brazylijskiego producenta. Oczywiście klapki nie są najbardziej istotnym elementem naszej garderoby, jednakże jeśli już decydujemy się na taki zakup, to dobrze jest odpowiednio spożytkować pieniądze. Oferta Havaianas gwarantuje nam, że będziemy mogli długo cieszyć się atrakcyjnym i stylowym klapkiem, który wytrzyma niejeden sezon.

Obuwie tej marki dość szybko stało się popularne w kraju swoich narodzin, czyli w Brazylii, jednakże to dopiero ekspansja na zagraniczne rynki pokazała, że wyrób Havaianas potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej nieufnych konsumentów, czego dowodem może być duży sukces we Francji, czy Australii. Dodatkowo od 2003 roku klapki te stały się częścią ceremonii wręczania Oskarów, gdyż każdy nominowany otrzymuje jedną parę tego właśnie obuwia. To pokazuje jak bardzo obuwie brazylijskiego producenta zakorzeniło się na międzynarodowym rynku.