Impreza sygnowana logiem Adidasa – Adidas House Party

Adidas House Party bywa określany mianem „domówki dla tenisówek“. I faktycznie coś w tym stwierdzeniu jest, choć akurat element obuwniczy nie jest zbytnio istotny, gdyż w trakcie tego wydarzenia liczy się przede wszystkim muzyka oraz dobra zabawa. A ta stoi ponoć na bardzo wysokim poziomie, co widać chociażby, gdy przyjrzymy się bliżej liście artystów występujących w trakcie imprezy. Są to czołowe nazwiska poruszające się po obszarach hip- hopu, funku, czy electro, reprezentujące zarówno Polskę jak i inne kraje.

W ten sposób impreza zyskuje międzynarodowy charakter, który jednak nie wyklucza stosunkowo kameralnego charakteru zabawy, który ma przypominać swoim nastrojem domówkę, również poprzez takie „swojskie“ elementy jak balony, czy serpentyny. Dla wielu osób jest to ciekawa alternatywa dla typowo klubowych imprez, które nie każdemu przypadają do gustu.

Buty Adidas to główny produkt, z jakim kojarzona jest ta firma, nic więc dziwnego, że stara się ona angażować również w inne obszary, które nie są związane ze sportem lub branżą tekstylno- obuwniczą.

Jest to idealny sposób na promocję marki, zdecydowanie lepszy, niż rozmaite billboardy, czy spoty telewizyjne, które już dawno opatrzyły się konsumentom, szczególnie tym młodym. Dlatego też takie rozwiązanie jest znacznie lepsze, gdyż stanowi połączenie walorów reklamowych z typowo rozrywkowymi, co sprzyja propagowaniu marki, co jednakże jest tylko dodatkiem do ciekawego sposobu na spędzenie swojego wolnego czasu.