Jakie bluzy będą modne w szkole w tym sezonie?

chłopak w bluzie z kapturem w skateparku

Wiele z Was zastanawia się pewnie, w jakim stylu pojawić się na szkolnych korytarzach w nowym roku szkolnym. Bluzy są charakterystycznym elementem jesiennego ubioru każdej nastolatki i na pewno kolejny raz zawojują murami szkół. No dobrze, tylko jaką konkretnie bluzę wybrać, żeby wyglądać dobrze i modnie? Oto kilka propozycji, które na pewno zadowolą każdą z Was. Do dzieła!

    • Głowy w kominach – Ta jesień przynosi kolejny powrót słynnych kapturów typu komin, które dzięki swojej budowie w praktyczny sposób ogrzewają szyje swoich właścicielek, które mogą dzięki nim zrezygnować z szalików. Są one jednak dość kontrowersyjne – jedni je uwielbiają, inni ich nie znoszą. Wiadomość, która pokrzepi oba obozy, jest taka, że są one tej jesieni modne, ale nie jako jedyne. Oprócz nich, na liście topowych bluz 2017 roku, odnajdziemy jeszcze wiele innych propozycji.
    • Postaci z kreskówek! – Czyli przeżyj to jeszcze raz. Każdy z nas miał swoją ulubioną kreskówkę, na której emisję w telewizji czekał przez pół dnia. Niektórzy do tej pory dostają dreszczy podekscytowania, gdy przypomną sobie te wszystkie cudowne dziecięce lata z Kaczorem Donaldem, Scoobym Doo, Ciasteczkowym Potworem czy chociażby z Batmanem. Teraz w pewnej części one mogą powrócić. Do łask wracają bluzy z naszymi ulubionymi postaciami z kreskówek. Pojaw się w szkole w bluzie z Myszką Miki, Supermanem, albo z Kaczorem Duffym i pokaż się z zabawnej, modnej strony!
    • Jesienne asymetrie – Niejednokrotnie bywa tak, że artyści szukają natchnienia w naturze i naśladują w swoich pracach jej zachowania. I wydaje się, że sztuka odzieżowego mimesis dotarła do projektantów, którzy, podpatrując nierówności i zawahania pogodowe jesieni, postanowili przenieść je na swoje dzieła w postaci asymetrii. A mogą być one różne – począwszy od szycia, przez długości poszczególnych części bluzy, a skończywszy na niesymetrycznym umiejscowieniu zamka. Jedno jest pewne – asymetrie to hit tego sezonu! Najlepsze markowe bluzy męskie tylko na: https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzy-polary
    • Eksplozja kolorów! – Po kilku latach dominacji brązów, zgniłej zieleni, czerni oraz bordo ku ogólnemu zaskoczeniu sezon jesienny 2017 upłynie nam pod znakiem eksplozji kolorów! Delikatne, stonowane róże, dzikie czerwienie, spokojne błękity, miętowe zielenie, nudne szarości, mdłe beże, głębokie czernie, energetyczne żółcie, z daleka widoczne pomarańcze, a nawet różnokolorowe melanże – oto moda tego roku! W tym sezonie nie musimy już niczego się bać. Żaden z kolorów nie objął prymatu i nie wpłynął na ogólną kolorystykę bluz tej jesieni. To bardzo optymistyczna wiadomość dla wielbicielek nietypowych dla tej pory roku barw.

Sezon jesienny tego roku jest wyjątkowy. Zaskoczył nie tylko powrotem do dziecięcych idoli, czy oryginalnymi asymetriami. Jego niezwykłość odnajdziemy przede wszystkich w kolorach, które tej jesieni możemy na siebie włożyć – a więc we wszystkich, jakich tylko zapragniemy. Skup się na tych 4 kategoriach, a Twój powrót do szkoły będzie jak najbardziej udany i stylowy.