Na karnawał

Karnawał dobiega końca – za pasem ostatki, za tydzień śledzik. Nie ma co siedzieć w domu, trzeba skorzystać z ostatnich dni szampańskiej zabawy. Żeby w pełni poczuć atmosferę karnawału, warto postarać się o świetny wygląd. Rok 2013 nie różni się od poprzednich i znowu trzeba prezentować się świetnie.

Impreza w klubie? Żaden problem. Nie potrzebujesz wieczorowej kreacji za tysiące złotych. Wrzuć jeansy i ładne buty na obcasie. Jeżeli nie wiesz jakie, to z pewnością będą pasować klasyczne, czarne buty. Ten kolor nadaje się do każdej kreacji, więc nie krępuj się. Masz czuć się swobodnie, bo tylko wtedy wygląda się doskonale.

Nieco więcej uwagi trzeba poświęcić jeżeli wybieramy się na bal. Tutaj też wiele zależy od jego charakteru. Jeżeli to klasyczna impreza z podtekstem biznesowym, nie warto szaleć – mała czarna zawsze mile widziana. Być może nada się także granatowa lub biała sukienka. Trzeba pamiętać o butach odpowiadających kolorystyce, żeby nie wyjść na błazna.

Odważniejsze kolory warto zostawić na niczym nie skrępowaną zabawę w gronie znajomych. Tam możemy puścić wodzę fantazji, zwłaszcza jeśli planujemy bal maskowy lub przebierany. Wówczas liczy się to, kto potrafi zaszokować(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) najmocniej – w cenie wszystko co się błyszczy, zwłaszcza srebrzyste obuwie