O czym pamiętać podczas zaręczyn? [DLA NIEGO]

Planujesz oświadczyny, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie kupiłeś jeszcze pierścionka i nie wiesz, który będzie najlepszy? A może problem sprawia Ci zbudowanie romantycznego klimatu? Nie przejmuj się! W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci najważniejsze rzeczy, o których nie możesz zapomnieć podczas zaręczyn!

Oświadczyny to niezwykłe święto. Z jednej strony jest bardzo intymne i wymaga od dwojga kochających się ludzi romantycznego klimatu oraz wyjątkowości chwili, a z drugiej chcielibyśmy wykrzyczeć o nim całemu światu! Niezależnie od tego, w jaki sposób podchodzisz do kwestii zaręczyn, musisz pamiętać, by odbyły się one w sposób godny zapamiętania. Prawdziwym nietaktem jest zapomnienie czy w ogóle niekupienie pierścionka zaręczynowego! Już nie mówiąc o oświadczynach w zupełnie „randomowym”, nic nieznaczącym miejscu.

Oto, o czym musisz koniecznie pamiętać:

Złoty pierścionek zaręczynowy to podstawa!

Złoty pierścionek z diamentem (źródło: Ergold)

Nie da się ukryć, że poniekąd to pierścionek zaręczynowy staje się podczas oświadczyn wielką gwiazdą wieczoru oraz sercem wydarzeń. To właśnie jego będą podziwiały przyjaciółki narzeczonej. To on też musi być wyznacznikiem Ciebie. Nawet jeśli Twój budżet jest ograniczony – zadbaj o to, by pierścionek był ładny, nowoczesny i w dobrym stylu. Jest to możliwe do osiągnięcia przy każdych możliwościach finansowych.
My polecamy rozejrzeć się za idealnym pierścionkiem w sklepach z biżuterią online. Często można trafić w nich na oferty specjalne i naprawdę wyjątkowe pierścionki.

Aktualnie trendem wśród panów są złote pierścionki z diamentami lub – w wersji tańszej – z cyrkoniami.

Zbuduj odpowiedni klimat!

Bez romantycznego klimatu całe Twoje starania pójdą na marne! Co prawda – romantyczny klimat dla każdego oznacza coś innego. Dla jednej pary będzie nim wieczór w Paryżu, dla innej – szalony wypad pod namioty czy do przyczepy campingowej nad jeziorem. Wybierz takie miejsce, które dla Was obojga jest wyjątkowe i odpowiednio je przygotuj. Mogą to być pachnące świeczki, płatki róż, zmysłowa kąpiel w wannie z bąbelkami, schłodzony szampan, martini z cytryną, a może nawet pyszna kolacja przygotowana przez Ciebie.