Z czym nosić kurtkę bomber?

bomber

Wiosną nosi się coraz mniej warstw lub zamienia się ciężkie zimowe odzienie na lekkie kurtki. Jakie kurtki są modne tej wiosny? Jak je nosić, aby wyglądać dobrze?

Bomberki od jakiegoś czasu wdarły się do szaf blogerek oraz na półki sieciówek. Występują w różnych rodzajach, formach i kolorach, dzięki czemu można dopasować je na różne sposoby do codziennych stylizacji. Jak zadbać o to, aby uniknąć modowej katastrofy? Rozwiązań jest kilka.

Uniwersalna i modna – do każdej stylizacji

Najmodniejszym kolorem sezonu jest pudrowy róż. Posiadając taką kurtkę w swojej szafie można zapomnieć o problemach z dopasowaniem jej do stylizacji. Świetnie sprawdza się w większości zestawień ubrań, w każdym kolorze. Czy to białe, niebieskie, czy czarne ubrania – pudrowy róż świetnie się sprawdzi. Taki neutralny wygląd będzie pasować zarówno do urody blondynek, jak i brunetek.

Bomberowa elegancja

Kurtka bomber to nie tylko rozwiązanie dla codziennych stylizacji. Równie dobrze sprawdza się przy ołówkowych i długich spódnicach oraz przy sukienkach. Dzięki temu nie trzeba rezygnować ze swojej ulubionej kurtki nawet jeśli sytuacja wymaga od nas eleganckiego stroju. Bez względu na to, czy będzie to wieczorne wyjście lub po prostu strój do pracy – kurtka bomber stanowi doskonałe dopełnienie stroju.

Uliczny szyk

bomberDla dziewczyn, które nie mogą się obejść bez bardziej ulicznych klimatów, najodpowiedniejszą wersją będzie bomberka o kolorze zgniłej zieleni. To odpowiednik wygodnego stylu. Świetnie sprawdza się ze spodniami, które mają dziury na kolanach, a zamiast torebki nosi się worki na plecach. To idealna i oryginalna stylizacja na każdy dzień. Nieco sportowy charakter sprawia, że każdy poczuje się w takiej stylizacji swobodnie.

Ogromną zaletą bomberek jest ich uniwersalność. Dobrze wyglądają w nich zarówno dziewczyny o niskim wzroście, jak i wysokie. Kurtka nie pogrubia, dlatego polubią je zarówno dziewczyny szczupłe, jak i grubsze. To kurtka kameleon – potrafi dopasować się do każdej stylizacji oraz zapewnić prawdziwy komfort noszenia.